Ziedojums onkoloģisko pacientu psihosociālajai rehabilitācijai: 90006682
Maksa par zvanu: 1.42
Latviešu | English
 

Ziedojumus varat veikt bankā ar parskaitījumu vai savas internetbankas starpniecību

"Dzīvības koka" Interneta mājas lapas veidotāji aicina portāla apmeklētājus izteikt savu viedokli, un iesaistīties diskusijās."

Piegāde

Piegādes maksa par pasūtījumiem tiek aprēķināta pasūtījuma lapā pēc kontaktinformācijas ievadīšanas un pirms samaksas veikšanas. Šobrīd ir iespējami divi piegādes veidi:

  1. Sūtījums pa pastu – tā minimālā maksa ir 2 lati. Ja sūtījuma maksa pārsniegs iepriekš minēto summu (piemēram, nestandarta izmēri), administrators sazināsies ar Jums, lai informētu par piegādes maksas izmaiņām;
  2. Sūtījuma paņemšana uz vietas Melnsila iela 13, Rīga – bezmaksas. Šajā gadījumā nepieciešams iepriekš saskaņot laikus ar administratoru.

Piegādes laiks ir 2-5 darba dienas, ja izvēlētais piegādes veids ir sūtījums pa pastu. Dažiem produktiem var būt garāki piegādes termiņi, un tādā gadījumā administrators sazināsies ar Jums, lai par to informētu.

Paciņas tiek nosūtītas izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus. Saņemot paku ir nepieciešams saņēmēja paraksts. Ja saņēmējs nav mājās, Jums būs nepieciešams doties uz savu pasta nodaļu pēc pakas.

Piegādes var tikt veiktas, izmantojot arī TNT, UPS, DHL vai citu piegādes kompāniju atkarībā no pircēja atrašanās vietas. Līdz ar to samaksa par piegādi būs atšķirīga.

Mēs Jūs informēsim rakstiski par piegādes termiņu vai samaksas izmaiņām, izmantojot Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Ja Jums ir svarīgi saņemt pasūtījumu līdz konkrētam datumam, lūdzu, informējiet mūs par to.