Ziedojums onkoloģisko pacientu psihosociālajai rehabilitācijai: 90006682
Maksa par zvanu: 1.42
Latviešu | English
 

Ziedojumus varat veikt bankā ar parskaitījumu vai savas internetbankas starpniecību

"Dzīvības koka" Interneta mājas lapas veidotāji aicina portāla apmeklētājus izteikt savu viedokli, un iesaistīties diskusijās."

Noteikumi

Interneta veikala darbību nosaka zemāk minētie noteikumi un Latvijas Republikas likumdošana. Pirkuma veikšana norāda uz Jūsu piekrišanu šiem noteikumiem.


Interneta veikala darbība, lapas saturs, pircēju apkalpošana un norēķinu veikšana atbilst Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem.

Šie noteikumi neietekmē Jūsu ar likumu noteiktās tiesības.

Visas cenas interneta veikalā norādītas LVL (Latvijas Valsts latos) un ietver visus paredzētos nodokļus. Par pirkumu jāmaksā veikalā norādītā preces cena un piegādes izmaksas, kas tiek aprēķinātas pirms maksājuma veikšanas. Nekādi papildus maksājumi netiek prasīti. Protams, mēs cenšamies nodrošināt visu cenu pareizību, diemžēl kļūdas var gadīties. Par kļūdainām cenām pasūtītajām precēm mēs ar Jums sazināsimies, lai rastu risinājumu – piemaksāt starpību vai atgriezt naudu par preci.

Visi norēķini notiek LVL (Latvijas Valsts latos)

Pasūtījums uzskatāms par apstiprinātu pēc apstiprinājuma saņemšanas un naudas noņemšanas no debet/kredīt kartes.

Maksājumi tiek nodrošināti izmantojot First Data Latvia drošo serveri (http://www.firstdata.lv/lat ). Mēs esam tiesīgi atcelt pasūtījumus, kam būs norādīta aizdomīga kontaktinformācija vai piegādes adrese, kā arī gadījumos, kad to pieprasa banka.


Piegādes izmaksas un termiņi ir noteikti sadaļā “Piegāde”. Mēs cenšamies nodrošināt preču piegādi laikā, taču diemžēl no mums neatkarīgu apstākļu dēļ var rasties aizkavēšanās.

Ja Jūs kļūdas pēc esat saņēmuši preci ar defektiem, lūdzu, ziņojiet mums. Mēs labprāt preci samainīsim vai atgriezīsim Jūsu naudu. Ja pasūtītā prece Jums neder (piemēram, krekla izmērs) Jūsu vainas dēļ (nepareizi noteikts izmērs), mēs esam gatavi apspriest risinājumu un preci mainīt. Šādos gadījumos nauda netiek atgriezta.

Īpašajiem pasūtījumiem var būt īpaši piegādes termiņi, kā arī atgriešanas nosacījumi.

Interneta veikals patur tiesības nepiegādāt preci un atgriezt naudu, vienpusēji par to izlemjot un informējot pircēju.

Preču foto un izmēra apraksti ne vienmēr attēlo precīzo preces izmēru, tie doti priekšstatam par preci un tās izmēru.

Mēs neuzņemamies atbildību par to mājas lapu darbību, kurās norādītas saites uz mūsu lapu, vai kuru saites ievietotas mūsu lapā.

Interneta veikals ir tiesīgs mainīt šos noteikumus bez īpaša brīdinājuma.